Stanowiska

Event Specialist

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Cele stanowiska

Event Specialist będzie koordynował i aktywnie uczestniczył we wszystkich działaniach związanych z organizacją i przebiegiem wydarzeń (eventów i serwisów) oraz wspierał zespół
w budowaniu unikatowych usług concierge.

Obowiązki

Wspieranie w przygotowaniu budżetów związanych z aktywnym zarządzaniem budynkami (eventy, serwisy oraz concierge), realizacja oraz rozliczanie tych budżetów

Koordynowanie oraz czynne uczestnictwo w wydarzeniach w ramach współpracy z serwisami budynkowymi i partnerami zewnętrznymi

Koordynacja i czynne uczestnictwo w montażu i demontażu instalacji eventowych

Wspieranie w tworzeniu materiałów komunikacyjnych i dbanie o ich odpowiednią ekspozycję w budynku

Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji

Przygotowywanie analiz i raportów po eventach

Oczekiwania

Doświadczenie

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w agencji eventowej)
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów marketingowych

Wykształcenie

  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku marketing

Języki obce

  • dobra znajomość języka angielskiego

Inne istotne umiejętności

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel i Power Point)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • dbałość o szczegóły oraz empatia, która pozwoli właściwie ocenić odbiór usług
  • innowacyjność myślenia, uwzględniająca potrzeby odbiorców
  • gotowość do proponowania i wprowadzania zmian do przyszłych projektów
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Formularz aplikacji on-line

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.