Stanowisko

Młodsza/-y Księgowa/-y

Lokalizacja

Warsaw / HB Reavis

Cele stanowiska

Młodsza/-y Księgowa/-y będzie realizować zadania na rzecz wewnętrznego zespołu księgowości obejmujące księgowania, rozliczenia, przygotowywanie przelewów.

Obowiązki

księgowanie wyciągów bankowych
weryfikacja i księgowanie faktur zakupu
wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
przygotowanie przelewów i kontrola stanu środków bieżących
uweryfikacja i księgowanie rozliczeń wydatków pracowników
potwierdzanie sald rozrachunków
uzgadnianie i bieżąca kontrola zaliczek

Oczekiwania

Doświadczenie

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości z podobnym zakresem obowiązków

Wykształcenie

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość)

Języki obce

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją, raportami i współpraca z koleżankami i kolegami z centrali)

Inne istotne umiejętności

  • otwartość na nowe wyzwania i naukę i rozwój
    praktyczna znajomość Microsoft Excel
    umiejętność pracy w zespole
    odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    znajomość systemu MS Dynamics Axapta będzie dodatkowym atutem

Formularz aplikacji on-line

"*" oznacza pola wymagane

Maks. rozmiar pliku: 64 MB.
Agreement*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.