Stanowiska

Praktyka w dziale Marketingu i PR

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Cele stanowiska

Wsparcie działań zespołu marketingu i PR

Obowiązki

Wsparcie we wdrażaniu strategii komunikacji marketingu, PR oraz social media

Bieżące pozyskiwanie informacji służących do tworzenia materiałów marketingowych, PR oraz na potrzeby social media

Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi oraz odpowiadanie na ich zapotrzebowanie w zakresie wsparcia PR i marketingu

Obsługę kanałów social media

Zarzadzanie kalendarzem wydarzeń branżowych i dbałość o obecność w nich przedstawicieli firmy

Współorganizowanie wydarzeń medialnych

Wsparcie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi

Wprowadzanie faktur do systemu w celu kontroli realizacji budżetu

Aktualizacja stron internetowych projektów

Oczekiwania

Doświadczenie

  • Doświadcznie odpowiadajace zadaniom mile widziane

Wykształcenie

  • Student IV lub V roku marketingu lub kierunków pokrewnych

Języki obce

  • Dobra znajmość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Inne istotne umiejętności

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Elastyczność, proaktywność i nastawienie na realizację celów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Formularz aplikacji on-line

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.