Stanowisko

Praktykant / Praktykantka – Dział Prawny

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Cele stanowiska

3-miesięczne płatne praktyki z możliwością kontynuacji współpracy (umowa zlecenie). Samodzielne i ciekawe zadania w wewnętrznym dziale prawnym przy najciekawszych projektach deweloperskich w Polsce, takich jak najwyższy budynek w Unii Europejskiej - Varso Tower oraz zielony kompleks biurowy – Forest. Oferujemy możliwość nauki i zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów oraz szansę poznania charakterystyki pracy w środowisku biznesowym. Elastyczne godziny pracy, które możemy dopasować do Twojego grafiku na uczelni.

Obowiązki

wsparcie bieżącej pracy działu prawnego, w tym w obsłudze administracyjnej;
analiza orzecznictwa i doktryny
wsparcie w przygotowywaniu opinii prawnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności działu prawnego;
kontakt z sądami i urzędami
przygotowywanie wniosków do sądów rejestrowych i organów administracji publicznej
drobne tłumaczenia (np. pełnomocnictwa, uchwały)

Oczekiwania

Doświadczenie

  • zainteresowanie prawem dotyczącym rynku nieruchomości lub prawem handlowym
    chęć nauki, zdobywania wiedzy i wykonywania samodzielnych zadań
    doświadczenie zdobyte w ramach wcześniejszych praktyk będzie dodatkowym atutem

Wykształcenie

  • student/-ka kierunku prawo (IV lub V rok)

Języki obce

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość prawniczego języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)

Inne istotne umiejętności

  • chęć nauki, zdobywania wiedzy i wykonywania samodzielnych zadań
    znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
    samodzielność, terminowość oraz zaangażowanie
    dyspozycyjność (3-5 dni w tygodniu z przerwą na zajęcia)

Formularz aplikacji on-line

"*" oznacza pola wymagane

Maks. rozmiar pliku: 64 MB.
Agreement
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.