Stanowiska

Praktykant(ka) | Dział Prawny

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Obowiązki

kontakt telefoniczny i osobisty z sądami i urzędami

analiza orzecznictwa i doktryny

przygotowywanie wniosków do sądów rejestrowych i organów administracji publicznej

wsparcie w przygotowywaniu opinii prawnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności działu prawnego

drobne tłumaczenia (maile, pełnomocnictwa)

pomoc w bieżącej pracy działu prawnego (w tym obsługa administracyjna, pomoc w archiwizacji dokumentów)

Oczekiwania

Wykształcenie

  • studia na kierunku prawo (IV lub V rok)

Języki obce

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie; znajomość prawniczego języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Inne istotne umiejętności

  • doświadczenie zdobyte w ramach wcześniejszych praktyk będzie dodatkowym atutem
  • zainteresowanie prawem dot. rynku nieruchomości i/lub prawem handlowym
  • znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, pocztą elektroniczną
  • samodzielność, terminowość, umiejętność pracy w zespole

Formularz aplikacji on-line

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.