Stanowiska

Praktyki w dziale Marketing&PR

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Obowiązki

• Wsparcie w bieżących działaniach komunikacyjnych i marketingowych
• Wsparcie w organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych
• Wsparcie w działaniach community oraz w komunikacji wewnętrznej
• Administrowanie programem employee advocacy
• Współpraca z działami najmu oraz projektowym w celu pozyskania niezbędnych informacji
• Tworzenie prezentacji oraz aktualizacja materiałów marketingowych czy stron www
• Współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów do komunikacji
• Bieżące wsparcie działu: aktualizacja budżetu, rozliczeń oraz umów, obsługa intranetu

Oczekiwania

Doświadczenie

  • Mile widziane doświadczenie w PR/marketingu/agencji social media/eventowej

Języki obce

  • Dobry angielski

Inne istotne umiejętności

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Elastyczność, proaktywność i nastawienie na realizację celów
  • Dobra organizacja pracy

Korzyści

• Praca w kreatywnym, przyjaznym oraz wzajemnie się wspierającym zespole
• Rozwój w międzynarodowej firmie
• Możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach
• Zaangażowanie w komunikację interesujących projektów – Varso Place oraz Forest

Formularz aplikacji on-line

Maks. rozmiar pliku: 64 MB.
Agreement
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.