Stanowiska

Recepcjonist(k)a

Lokalizacja

Polska / Warsaw / HB Reavis

Obowiązki

Codzienna obsługa recepcji (profesjonale zaopiekowanie się gośćmi, odbieranie telefonów, udzielanie odpowiedzi na pytania lub przekierowywanie rozmów)

Współpraca z dostawcami (m.in. firmy kurierskie)

Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie (m.in. wprowadzanie na czas faktur do systemu akceptacji)

Bieżące wsparcie organizacyjne pracowników firmy (m.in. zamawianie biletów lotniczych, rezerwacje hoteli)

Przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań i koordynacja rezerwacji tych sal

Utrzymanie porządku i dbanie o profesjonalny wygląd recepcji

Oczekiwania

Doświadczenie

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku recepcyjnym / asystenckim

Języki obce

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Inne istotne umiejętności

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Formularz aplikacji on-line

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.